www.giagia.cz

Péče o mastnou pleť a léčba akné

Léčba akné bez lékařského předpisu.

Akné postihuje jak děti v období dospívání, tak i některé dospělé. Jedná se o kožní onemocnění způsobené zánětem mazových žláz.

Projevy akné vznikají působením tří faktorů:

  • zvýšenou tvorbou kožního mazu
  • zvýšeným rohovatěním buněk v oblasti vývodů mazových žláz
  • působením bakterií a kvasinek

Zvýšená tvorba kožního mazu je řízena hormony a je vhodným prostředím pro život bakterie Propionibacterium acnei. Kožní maz je pro tyto bakterie živnou půdou, a proto se v takovémto prostředí rychle množí. Kosmetická péče a mýdla Mastic Spa proti akné regulují tvorbu kožního mazu a odstraňují nežádoucí bakterie a kvasinky. Zároveň tato kosmetická řada pokožku nevysušuje, takže zůstane vláčná a čistá. Viditelné zlepšení pokožky již po 3 dnech používání.

Účinné látky: masticha, mastichový olej, kyselina salicyová, tea tree olej, kyselina glykolová, trilinolein a vitamin E.

V případě, že se při výběru nemůžete rozhodnout, kontaktujte naše poradkyně na telefonním čísle 274 782 410-1 nebo 728 983 828. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, případně zašleme vzorky.

Speciální péče \ Proti akné
Nenalezeno žádné zboží.
Sdílejte

Meleti

Provozovatel: Notia, spol. s r. o.
Platba kartou MasterCard Platba kartou VISA
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“