www.giagia.cz

Péče o mastnou pleť a léčba akné

Léčba akné bez lékařského předpisu.

Akné postihuje jak děti v období dospívání, tak i některé dospělé. Jedná se o kožní onemocnění způsobené zánětem mazových žláz.

Projevy akné vznikají působením tří faktorů:

  • zvýšenou tvorbou kožního mazu
  • zvýšeným rohovatěním buněk v oblasti vývodů mazových žláz
  • působením bakterií a kvasinek

Zvýšená tvorba kožního mazu je řízena hormony a je vhodným prostředím pro život bakterie Propionibacterium acnei. Kožní maz je pro tyto bakterie živnou půdou, a proto se v takovémto prostředí rychle množí. Kosmetická péče a mýdla Mastic Spa proti akné regulují tvorbu kožního mazu a odstraňují nežádoucí bakterie a kvasinky. Zároveň tato kosmetická řada pokožku nevysušuje, takže zůstane vláčná a čistá. Viditelné zlepšení pokožky již po 3 dnech používání.

Účinné látky: masticha, mastichový olej, kyselina salicyová, tea tree olej, kyselina glykolová, trilinolein a vitamin E.

V případě, že se při výběru nemůžete rozhodnout, kontaktujte naše poradkyně na telefonním čísle 274 782 410-1 nebo 728 983 828. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy, případně zašleme vzorky.

Speciální péče \ Proti akné
Nenalezeno žádné zboží.
Sdílejte
Návod na ošetření akné
řada Mastacne

Uvedený postup aplikujte při použití řady Mastacne v případě silného zánětu mazových žláz. Pokud řešíte pouze zvýšenou mastnotu pleti, nepravidelný výskyt pupínků apod., postačí použití jednotlivých přípravků.

1. Aby došlo k redukci, nebo úplnému vymizení nepříjemných pupínků, je potřeba pleť alespoň 2x denně čistit. Přípravky pro čištění jsou Mastacne Clear Lotion nebo čistící pěna Mastacne Wash Pore.

2. Po každém vyčištění naneste krém Mastacne Hydraderm na celý obličej. Pro zvýšení účinnosti aplikujte na pupínky Mastacne Kalipsis (pouze lokálně, nikdy ne na celý obličej)

3. Před spaním pleť opět vyčistěte přípravkem Mastacne na čištění a následně aplikujte masku na pleť Maskderm, kterou můžete po 30minutách smýt nebo ji nechte působit celou noc. Ihned po umytí masky opět aplikujte Mastacne Hydraderm na celý obličej.

Dodržením tohoto postupu docílíte vynikajícího výsledku, se kterým budete jistě spokojeni.

Provozovatel: Notia, spol. s r. o.
Platba kartou MasterCard Platba kartou VISA
„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“